Microsoft Dynamics Çözümlerine Gösterdiğiniz İlgi İçin Teşekkür Ederiz

Aşağıdaki çevrimiçi formu doldurmaya zaman ayırdığınız için teşekkürler. Bilgilerinizi göndermek istemiyorsanız İptal düğmesini tıklatın.

"*" Doldurulması gerekli olan alanı belirtir.
*Adım (Kişisel Bilgiler)
*Ad
*Soyadı
*E-Posta Adresim
Lütfen e-posta adresinizi onaylayın
*İş Telefon Numarası
*Bu telefon numarası için bir Ülke/Bölge biçimi seçin:
İş Telefonu Numarası
*-
*
Ext.
*Cep Telefonu Numarası
*Bu telefon numarası için bir Ülke/Bölge biçimi seçin:
Cep Telefonu Numarası:
*-
*
Not: Bu aygıta gönderilen iletiler için sizden ücret alınabilir. Aşağıda ilgili onay kutusunu seçerek istediğiniz zaman verdiğiniz onayı iptal edebilirsiniz.
Dynamics ürünleriyle ilgili mesajınızı buraya yazın, konuyla ilgili sizinle iletişime geçelim:
(en çok 2000 karakter)
İletişim Tercihleri
Microsoft'un iletişim bilgilerinizi kullanım şeklini belirleyiniz. Şuna dikkat ediniz: Bu bölüm, sistemlerinizde geçerli olan izin ayarlarınızı yansıtmayabilir. Ayarlarınızı gözden geçirmek için buraya tıklayınız
Microsoft'tan ürünler, hizmetler ve etkinlikler (son çözümler, ipuçları ve özel teklifler dahil) hakkında bildirim almak isterim. Microsoft İş Ortakları'ndan veya onların adına Microsoft'tan ürünleri, hizmetleri ve etkinlikleri hakkında bildirim almak isterim. Bilgilerimi, Microsoft İş Ortakları ile paylaşın veya birlikte kullanın.
Not: Bu ayarlar, Microsoft'tan gelen diğer bültenleri ve zorunlu hizmet iletilerini etkilemez. Diğer Microsoft siteleriyle ilgili olarak iletişim tercihlerinizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenmek için gizlilik bildirimini okuyun.
EULAByRegion
EULAActiveConsent