Registrace pro přijímání novinek a pozvánek na akce Microsoftu

Děkujeme, že věnujete svůj čas vyplnění následujícího formuláře online. Pokud nechcete informace uvádět, klepněte na tlačítko Storno.

* Označuje požadované pole.
*E-mailová adresa
Potvrďte e-mailovou adresu.
Jaká je vaše primární role ve společnosti nebo organizaci?
Název společnosti nebo organizace
(max. 200 znaků)
Číslo mobilního telefonu
Pro toto telefonní číslo vyberte formát země či oblasti:
Mobilní telefonní číslo:
-
Poznámka: Za komunikaci směrem do tohoto zařízení mohou být účtovány poplatky. Zaškrtnutím následujícího políčka můžete oprávnění kdykoli odvolat.
Pro více informací zanechte vzkaz či dotaz:
(max. 2000 znaků)
Předvolby komunikace
Zvolte způsob, jakým společnost Microsoft může používat vaše kontaktní informace. Poznámka: Tato část nemusí odpovídat vašemu aktuálnímu nastavení oprávnění v našich systémech. Klikněte sem a zkontrolujte nastavení.
Chci od společnosti Microsoft dostávat informace o produktech, službách a akcích, včetně nejnovějších řešení, tipů a exkluzivních nabídek. Chci dostávat informace od partnerů společnosti Microsoft (nebo jejich jménem od společnosti Microsoft) o jejich produktech, službách a akcích. Mé informace mohou být sdíleny s partnery společnosti Microsoft.
Poznámka: Tato nastavení nebudou mít vliv na jiné zpravodaje nebo povinná servisní oznámení od společnosti Microsoft. Chcete-li se dozvědět, jak lze nastavit předvolby kontaktování pro další weby společnosti Microsoft, přečtěte si prohlášení o zásadách ochrany osobních údajů.