Siber Güvenlik İş Ortaklarımıza Ulaşmak için Bilgilerinizi Bırakın

Aşağıdaki çevrimiçi formu doldurmaya zaman ayırdığınız için teşekkürler. Bilgilerinizi göndermek istemiyorsanız İptal düğmesini tıklatın.

"*" Doldurulması gerekli olan alanı belirtir.
*Adım (Kişisel Bilgiler)
*Ad
*Soyadı
*E-Posta Adresim
Lütfen e-posta adresinizi onaylayın
*Şirket/Kurum Adı
(en çok 200 karakter)
*Ülke
*ŞEHİR
(en çok 200 karakter)
*İş Adresim
Bölüm Adı
İş Unvanı
*Ülke/Bölge:
*Adres
*Şehir
*Bölge
*Posta Kodu
*Cep telefonu numarası
(en çok 200 karakter)
*MICROSOFT’UN GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ İLE İLGİLİ SİZİNLE AŞAĞIDAKİ LİSANSLAMA ÇÖZÜM SAĞLAYICILARINDAN HANGİ VEYA HANGİLERİNİN İLETİŞİME GEÇMESİNİ İSTERSİNİZ?


İletişim Tercihleri
Microsoft'un iletişim bilgilerinizi kullanım şeklini belirleyiniz. Şuna dikkat ediniz: Bu bölüm, sistemlerinizde geçerli olan izin ayarlarınızı yansıtmayabilir. Ayarlarınızı gözden geçirmek için buraya tıklayınız
Microsoft'tan ürünler, hizmetler ve etkinlikler (son çözümler, ipuçları ve özel teklifler dahil) hakkında bildirim almak isterim. Microsoft İş Ortakları'ndan veya onların adına Microsoft'tan ürünleri, hizmetleri ve etkinlikleri hakkında bildirim almak isterim. Bilgilerimi, Microsoft İş Ortakları ile paylaşın veya birlikte kullanın.
Not: Bu ayarlar, Microsoft'tan gelen diğer bültenleri ve zorunlu hizmet iletilerini etkilemez. Diğer Microsoft siteleriyle ilgili olarak iletişim tercihlerinizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenmek için gizlilik bildirimini okuyun.
EULAByRegion
EULAActiveConsent